Kontakt

W celach kontaktowych proszę pisać prosto na adres awnuk34(małpa)gmail.com.

4 komentarze:

 1. Witam, mam na imię Kaja i mam 12 lat i chciałabym skonsultować z państwem pewną dziwną sytuacje, która z lekka przypominała paraliż senny (nie stało się to podczas snu). Spokojnie leżąc na swoim łóżku, odpoczywając po intensywnym dniu poczułam silną senność, a moje oczy zaczęły się zamykać. Przez parę minut próbowałam walczyć ze snem. To było 'coś pomiędzy', z jednej strony lekko ograniczona świadomość, a z drugiej paraliżujące uczucie, które nie pozwalało mi uciec od tej absurdalnej sytuacji. Po chwili udało mi się obudzić, lecz miałam ograniczoną kontrolę nad własnym ciałem (moje gałki oczne wykonywały niekontrolowane ruchy, trzęsienie i 'wibracje'). Moja wizja była zamazana, co chwilę moje oczy się lekko zamykały. Widziałam różne demony, potwory. Słyszałam coś w stylu odgłosu duszenia się oraz buczenie, lecz wiedziałam, że to tylko jakieś halucynacje.
  Jednak najbardziej zmartwiła mnie jedna rzecz - nie oddychałam 'automatycznie'. Po paru sekundach zdałam sobie z tego sprawę. Do tego czułam jakby ktoś na moich płucach kładł kamienie, lecz z niewielkimi trudnościami mogłam oddychać własnym tempem.
  Jeżeli w jakikolwiek sposób może to pomóc dodam to, że świadomie śnie od ok. 3 miesięcy oraz interesuje się biokinezą. Nie choruję na nic co mogłoby mieć jakiś związek z tym wszystkim.
  Z góry przepraszam za wszystkie błędy, dziękuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam,

  wszystko to wskazuje na zwykły przejaw paralizu sennego. Również zaburzone odczuwanie oddychania - to wszystko są typowe objawy tego stanu.

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy mogę dostać odpowiedź czym jest zespół demona nocy? Ja tego doswiadczam i sie boje. Dodam,ze ksiadz zalecił mi modlitwy???:) Jak sie tego pozbyć????

  OdpowiedzUsuń
 4. O paraliżu sennym dowiedziałam się nie dawno. Od jakiegoś czasu, mój nastoletni syn 15 lat informował mnie nad ranem o złym śnie.
  Powiem szczerze, że nie przywiązywałam do tego dużej wagi, gdyż pomyślałam iż każdy doświadcza tak zwanych koszmarow , złych snów. Jak porozmawiałam z synem dokładnie co się dzieje podczas snu okazało się że doswiadcza paraliżu sennego. Nie choruje na nic, jest zdrowy, chodzi spac około 23.
  Mam pytanie czy jestem mu wstanie jakos pomóc?
  Czy długie granie na komputerze może mieć na to wpływ ��
  Czy ma to konsekwencje neurologiczne i czy ma sens robić mu badanie EEG?

  OdpowiedzUsuń

Liczba wyświetleń

Creative Commons License
Treść bloga jest dostępna na licencji Creative Commons Attribution-NonCommercial 2.0 Generic License

Copyright © Lucidologia Published By Gooyaabi Templates | Powered By Blogger

Design by Anders Noren | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com